systemy ociepleń Kabe

Decydując się na ocieplenie elewacji produktami Kabe, mamy do wyboru systemy oparte na styropianie, styropianie perforowanym oraz wełnie mineralnej. Szeroki wybór zaspokaja nawet najbardziej wymagających klientów, a optymalny stosunek jakości do ceny sprawia, że systemy dociepleń firmy Kabe wybierane są coraz częściej na terenie całego kraju.

Na system ociepleń Kabe składają się:

system dociepleń

  • warstwa izolacyjna (płyty ze styropianu lub wełna),
  • warstwa wzmacniająca (zaprawa klejąca i siatka z włókna szklanego)
  • warstwa elewacyjna (wyprawa tynkarska),

Te trzy warstwy tworzą razem idealnie dopasowany, aktywny system termoizolacyjny, tworzący barierę, która chroni przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi, zapewniając oszczędność i miłą atmosferę wewnątrz pomieszczeń. Firma Farby Kabe proponuje całą gamę takich systemów.

System ociepleń oparty na styropianie

Ten sposób ociepleń ścian jest najbardziej popularny w naszym kraju. Właściwie to gdzie się nie rozejrzymy, możemy zobaczyć budynki, których elewacja została zrobiona tą właśnie metodą. Firma Kabe oferuje szereg rozwiązań w tym temacie. Wybierając produkty firmy Farby Kabe mamy możliwość wyboru ostatecznego wyglądu i specyfiki warstwy reprezentacyjnej tj. elewacyjnej. Do wyboru tynk permuro, novalit, armasil, permuro avant, które można barwić na dowolny kolor dzięki mieszalnikom farb i tynków w hurtowni budowlanej Mal-Drew.

Co istotne, za pomocą systemów dociepleń Kabe możemy ocieplać budynki nowe, jak również istniejące, a nawet te zabytkowe.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *